محل تبلیغات شما
عسل ارگانیک چند گیاه دیابتی ارگانیک 

عسل ارگانیک پلنگا خام و زنده هست یعنی همونطور که از کندو برداشت میشه بدون هیچ دخالتی بعد از جدا کردن شهد عسل از موم توسط دستگاه گریز از مرکز
بدون هیچ دخالتی و حرارتی داخل ظروف ریخته میشه و برای مشتری هامون ارسال میشه 
توی کشور های خارجی مردم عسل رو بصورت خام مصرف میکنن
و این فرهنگ اونجا جا افتاده که مصرف عسل خام (بدون حرارت ) بسیار بسیار بهتر از عسل های حرارت دیده ای هست که برای جلب توجه مشتری میان عسل رو حرارت زیادی میدن و با این کار تمام خواص عسل و تمام آنزیم های مفید عسل از بین میره مثل آنزیم هیدورکسیل متیل فورفورال 
همین آنزیم های باعث معجزه درمانی میشن 

ما خودمون تو خونه همیشه عسل خام مصرف میکنیم 
پیشنهاد میکنم شما هم همین کارو انجام بدین !
تنها راه تشخیص عسل طبیعی و ارگانیگ فقط و فقط آزمایشگاه هست وصداقت زنبوردار .

و در ضمن موقع خرید عسل برگه های آزمایش مثل درصد ساکارز .قند های احیا کننده .نسبت فروکتوز به گلوکز و. و همچنین آزمایش باقیمانده سموم کشاورزی (122مورد )که نشان دهنده ارگانیک بودن محصول هست رو از  هر زنبورداری درخواست کنید
( تصویر تمام این آزمایشات تو قسمت تصویر محصول وجود داره میتونید مشاهده کنید )
بنده با رعایت تمام این موارد محصولی برداشت میکنم که با این ذهنیت که شاید مصرف کننده اون عسل یکی از خانواده من ممکنه باشه 

و در این حد از کیفیت کارم مطمعن هستم که هر وقت هر مشتری سفارشی داشت میتونه واسه اطمینان عسل ما رو به هر آزمایشگاهی که  دوس داره ببره و آزمایش کنه اگه اون برگه نتایج آزمایشاتی که ما به مشتری میدیم با اون چیزی که  آزمایشات مشتری حاصل شده فرق کنه و مشتری در هر صورتی نیتی داشته باشه بدون چون و چرا تمام هزینه آزمایشگاه +هزینه عسل رو طی 24ساعت کاری براش واریز میکنیم .

باز اگر سوالی بود بنده در خدمتتون هستم .

اینجانب احمد قدیمی یا تجربه 23 ساله در زنبورداری با رعایت کامل موارد فوق با یاری خدا عسلی تولید می نمایم که شاید یکی از آن مصرف کننده یکی از اعضای خانواده من باشد در نتیجه شما اطمینان حاصل کنید که این عسل همان عسل وحشی و کوهی میباشد.و هیچ فرقی ندارد طبق آزمایشات انجام شده 
خلخال قطب تولید عسل ارگانیک در کشور است. 

سموم کشاورزی می‌تواند روی گیاهان مورد تغذیه زنبورها و در نتیجه روی عسلی که تولید می‌کنند اثرگذار باشد. 

اما چون منطقه خلخال بکر است و تا شعاع ده کیلومتر از مزرعه پرورش زنبور عسل، کشاورزی به صورت صنعتی انجام نمی‌شود، عسل‌ها کاملا سالم و به دور از مواد شیمیایی‌اند.

ما در تولید عسل‌ها، برخلاف اغلب زنبوردارها، هرگز از شکر (تغذیه) برای زنبورها استفاده نمی‌کنیم، به همین دلیل عسل ما کاملا ارگانیک بوده و ساکارز آن 1.61 است که کاملا درمانی و مناسب افراد دیابتی است.

شما با خرید عسل پلنگا، طعم متفاوت و اصیل عسل را تجربه خواهید کرد و مشتری همیشگی ما خواهید بود.

اینجانب احمد قدیمی با تجربه 23 ساله در زنبورداری با رعایت کامل موارد فوق با یاری خدا عسلی تولید می نمایم که شاید یکی از آن مصرف کننده یکی از اعضای خانواده من باشد در نتیجه شما اطمینان حاصل کنید که این عسل همان عسل وحشی و کوهی میباشد.و هیچ فرقی ندارد طبق آزمایشات انجام شده 
و تمام این محصولات دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت هر گونه نیتی است یعنی شما اگر طبیعی نبودن محصولات عسل پلنگا  رو اثبات کردین ما تمام هزینه های آزمایشگاه + هزینه عسل رو براتون کارت به کارت میکنیم 
با این حال شما با خرید این محصول خیالتون راحت هست که اگه خدایی نکرده از کیفیت نیتی داشتین ، در نتیجه هیچ چیزی (پولی)رو از دست نخواهید داد .
هر گونه سوالی بود بنده در قسمت نظرات پاسخگو هستم حتی اگر خرید نکنید

شماره پروانه زنبورداری :37950 
شماره سریال دفترچه :124508

جهت سفارش و مشاوره رایگان تماس بگیرید 

04532460355

09104072042
احمد قدیمی 

عسل خام رس بسته چند گیاه ارگانیک کوهستان خلخال

نحوه سفارش عسل ارگانیک پلنگا با ضمانت

برداشت عسل طبیعی و ارگانیک خلخال

عسل ,رو ,مشتری ,های ,تمام ,مصرف ,یکی از ,در نتیجه ,عسل رو ,خانواده من ,مصرف کننده

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

FARA DOWNLOAD کلبه ی زیست شناسی چاپ و پخش انتشارات کتاب هرمز باران سرخ fracculbiodpar عکس و شعر وبلاگ آموزش ابتدایی منطقه زواره Linda's life naconewsti بازاریابی اینترنتی